Dişli Çapak Alma Tezgahı

BAYSAN DİŞLİ ÇAPAK ALMA TEZGAHI, Elektronik hassas devir ayarlı...

Dişlilerde çapak alma işlemleri el ile gerçekleştirildiğinde, dişli imalatının en zahmetli ve sorun çıkaran süreci olarak gösterilebilir. Daha iyi kalitede ve daha hızlı üretim arayışları çapak alma işlemini dişli imalatının en belirleyici proseslerinden birine dönüştürür.

Kalitesi ile dişli imalatında kendini ispatlamış olan Baysan’ın ileri teknolojisi ve üretimdeki 23 yıllık deneyiminin ürünü olan BAYSAN Çapak Alma Tezgahı bu arayışlara son verirken, üretimde personel müdahalesini asgariye indiriyor. Çalışma prensibi klasik taşlama ile çapak alma işi gerçekleştiren tezgahlar ile aynı olup, çapak alma iş parçasının sabit hızda rotasyonu sırasında kesici takımın otomatik ya da manuel hareketi ile iş parçası yüzeylinde talaş kaldırması ile sağlanır. Operatörsüz çalışma olanağının yanı sıra ileri düzeydeki kesme performansı ve yüksek bitirme hassasiyeti sayesinde çapak alma prosesinde yüksek verim sağlar.

Teknik özellikler için tıklayınız
 

   Özellikler

 

Yüksek Hız
Bir redüktör mekanizmasının yönlendirdiği ve bir krank ile gidip gelen kesici takım, kayıp zamanı minimize eder. Hızlı ivmelenme seviyesi sayesinde kısa çevrim süresi, üretim veriminde artış, üretim tamamlama süresinde azalma sağlanır.

Yüksek Hassasiyet, Üst Düzey Kalite
Yüksek hassasiyet: 3 kez (mm) tekrarlanabilirlik. Yüksek doğruluk...

Çoklu Kullanım Alternatifleri
Tek istasyonlu olarak tasarlanan tezgah opsiyonel olarak ikinci bir çapak alma istasyonunun ya da karbon kaynağı istasyonunun mevcut düzeneğe eklenmesi ile iki istasyonlu olarak da uyarlanabilir.

Çeşitlilik
Düz, helisel, spline, konik, konik helisel ve özel dişilerin yanında, grup dişliler gibi çapak alma işlemi nispeten daha zor olan parçalar üzerinde de yüksek hassasiyetle otomatik ve manuel çalışma imkanı tanır.

Düşük Takım Maliyeti
Takım maliyeti düşüktür ve yaygınlıkla bulunabilir. Takım bir yüzey taşıyla kolaylıkla yeniden kullanılır hale getirilebilir.

Kompakt Tasarım, Kolay Entegrasyon
Kompakt tasarımı ile çok değerli iş alanından tasarruf sağlar. Üretim hattına kolaylıkla entegre edilebilir. Prosesi basit ve güvenilir bir keyfe dönüştürür.

Kolay Kullanım
Özgün mekanizması sayesinde kesici kafa iş parçasına uygunlukla otomatik olarak pozisyonlanır. Kolay kullanımlı yapısı sayesinde zamandan tasarruf sağlar, minimum eğitim gerektirir. Tezgahı kullananın ustalığına ihtiyaç en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Operatör Eğitimi
Çapak alma işlemi ve tezgahın tanıtımı, tüm fonksiyonla kullanımının öğretilmesi, denemelerinin yapılması gibi süreçleri kapsayan 2 saatlik Operatör Eğitimi sayesinde tezgaha yapılan yatırımın verimli bir şekilde kullanılabilmesi sağlanmış olur.

Cazip Ödeme Koşulları
TL ve Euro bazında cazip fiyatlar, tamamı peşin ödemelerde indirim, uygun ödeme koşulları...

Servis ve Yedek Parça Güvencesi
10 yıl süre ile satış sonrası servis ve yedek parça temini garantisi ... yüksek bulunabilirlik, hızlı teslimat, güvenilirlik, ve her şeyin ötesinde Baysan Kalitesi, geniş servis ağı...

1 Yıl Ürün ve Parça Garantisi
Kullanım koşulları dahilinde 1 yıl süre ile ücretsiz servis ve yedek parça garantisi.

Copyright © 2007 Baysan Gear.   Kullanım Şartları   Gizlilik İlkeleri

Created by Üretmake